Bireysel Hizmetlerimiz

about

Sigorta sektöründe uzun yıllardır hizmet veren İzber Sigorta acenteliği sektörde yaşanan hızlı rekabet sonucu müşterilerine en iyi ürünü en iyi fiyat ile verebilmek için sigorta şirketi sayısını çeşitlendirmiştir. Sizlerden gelen tekliflere en hızlı ve en uygun ürünü vermeği ilke edinen şirketimiz etkin ve duyarlı satış kadrosu ile tüm bireysel müşterilerimize istenen tüm sigorta branşların da ayrı firmalardan teklif hazırlayarak, müşterilerimizi en uygun olan teklife yönlendirilmesi yapılmaktadır. Teknolojinin ve rekabetin sürekli geliştiği günümüzde tüm imkanları en iyi şekilde müşterilerimiz için araştırmakta ve onlara her konuda çözüm önerileri sunmaktayız.Teknolojiyi kullanmak isteyen müşterilerimize online hizmet vermeyi sağlayan şirketimiz ile telefon ya da web üzerinden ulaşarak tüm sorularınıza ve sorunlarınız çözüm bulmanız sağlanmıştır.Tüm sigorta branşların da çalıştığımız sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı fiyat teklifi almanız sağlanmıştır.

Teklif almak istiyorum butonu ile teklif çalışması mail ortamında sizlere ulaştırılmaktadır.
Ayrıca poliçe takipleriniz ve hatırlatmaları mail ortamında sizlere ulaştırılabilmektedir.Hasar dosyası takibiniz ve dosya sorgulama işlemleriniz mail ortamında sizlere ulaştırılmaktadır.Sağlık Sigortaların da hasar takipleriniz ve yapılan aylık ödemeleriniz tarafınıza mail ortamında ulaştırılmaktadır.

Bireysel Emeklilik Sözleşmeleriniz takibi 3 er aylık dönemlerde yapılarak sizlere bulunduğunuz durum hakkında mail ortamında bilgi verilmektedir.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken mail adresinizi yada cep telefonu numaranızı formu doldurarak bize ulaştırmanızdır.